Biuro rachunkowe Zamość - księgowa Petra

Biuro Rachunkowe Zamość – księgowa

Zamość perła renesansu, ośrodek kulturalny, edukacyjny i turystyczny województwa Lubelskiego – miasto z historią, pasją i niepowtarzalnym urokiem. Miasto znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec, jest atrakcyjnym dla przedsiębiorców miejscem pracy – dlatego swoją działalność prowadzą tutaj małe, średnie, ale także duże firmy. Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność lub osoba fizyczna, która dopiero myśli o założeniu swojego przedsiębiorstwa, wie że wsparcie księgowej jest niezbędne. Poznaj Biuro Rachunkowe Zamość – Twoją nową księgową.

Biuro Rachunkowe Zamość – poznaj swojego doradcę

Biuro Rachunkowe Zamość należy do sieci Biuro Rachunkowe Petra, które posiada 7 oddziałów w całej Polsce. Jest jednym z liderów dostarczania firmom nowoczesnych rozwiązań z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Dzięki autorskiemu i profesjonalnemu systemowi IT, oferują swoim klientom szeroki wachlarz usług związanych z księgowością online. 11-letnie doświadczenie zaowocowało współpracą z ponad 680 zadowolonymi przedsiębiorcami. Księgowa Zamość zatrudnia najwyższej klasy specjalistów od księgowości, rachunkowości, kadr i płac, ekspertów od programowania oraz wdrożeniowców. Poza fachową wiedzą, kadra Biura Rachunkowego Zamość, wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wynika to ze świadomości, że każda firma jest inna, a wiec wymaga innego podejścia. Rozpoznanie potrzeb przedsiębiorstwa skutkuje zaproponowaniem najlepszych rozwiązań dla firmy – co ostatecznie pozwala jej swobodnie i bezpiecznie rozwijać się.

Biuro Rachunkowe Zamość oferta księgowość

Księgowa Zamość świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu tradycyjnej księgowości oraz księgowości online. Oferta dedykowana jest działalnościom gospodarczym osób fizycznych, spółkom partnerskim, spółkom z o.o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom akcyjnym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom cywilnym, spółkom nieruchomościowym, klubom sportowym, fundacjom, stowarzyszeniom oraz NGO. W ramach usług oferowanych przez Biuro Rachunkowe Zamość znajduje się: księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządczą i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B i wiele więcej. Ponadto Księgowa Zamość przejmuje odpowiedzialność za księgowość, kadry i płaceIT, a także reprezentuje klienta przed takimi organami, jak ZUS, PIP, PFRON, US, UP. Jeśli w ofercie nie znajduje się to, czego jako przedsiębiorca szukasz – skonsultuj się z doradcą indywidualnie, a postara się znaleźć rozwiązanie Twojego problemu z zakresu księgowości.

Księgowa Zamość księgowość online z systemem IT

Biuro Rachunkowe Zamość oferuje swoim klientom dostęp do nowoczesnego programu obsługującego procesy księgowe oraz kadrowo-płacowe. System IT Petra24 daje przedsiębiorcy dostęp do dokumentów firmowych przez 24/7, z każdego miejsca na ziemi, pod warunkiem dostępu do Internetu. Po podpisaniu umowy z Biurem Rachunkowym Zamość, specjaliści zajmują się wdrażaniem klienta do obsługi programu. Jednocześnie służą pomocą w rozwiązaniu jakichkolwiek problemów lub wątpliwości związanych z obsługą programu, a które mogą pojawić się w przyszłości. Dzięki wielojęzycznemu interfejsowi, klient może wybrać język, w jakim chce obsługiwać program. Poza standardowymi ustawieniami, dopasowanymi pod typowe działania związane z prowadzeniem księgowości w firmie, program IT Petra umożliwia dostosowanie ustawień pod potrzeby przedsiębiorcy i jego firmy – system jest na bieżąco aktualizowany, co pozwala wprowadzać ulepszenia. Petra24 umożliwia m.in.: dostęp do archiwum dokumentów firmy: faktur, umów, projektów, a także możliwość wystawiana faktur. Ponadto system posiada szeroką możliwość rozwiązań dedykowanych i integracji B2B

Nie jesteś z Zamościa? Sprawdź biuro rachunkowe Lublin.

Biuro Rachunkowe Zamość kadry i płace

Biuro Rachunkowe Zamość oferuje klientom usługi kadrowo-płacowe, a także outsourcing kadrowo-płacowyOutsourcing kadrowo-płacowy umożliwia przedsiębiorcom wydzielić sektor kadrowy poza struktury własnej firmy. Dzięki dostępowi do systemu IT Petra24, pracodawca ma dostęp do dokumentacji swojej firmy w sektorze kadrowo-płacowy. Jakie usługi oferuje Księgowa Zamość w ramach kadr i płac?

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
  • Sprawdzanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy.
  • Przygotowanie dokumentów pracowniczych: zwolnienia, porozumienia, zatrudnienia.
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
  • Tworzenie listy płac według wszystkich systemów płacowych.
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
  • Generowanie paczek przelewów wynagrodzeń.
  • Reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi, jak: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.

Księgowa Zamość to profesjonalna i kompleksowa obsługa firm. Już dziś zaufaj swojemu nowemu doradcy, tak jak zrobiło to już ponad 680 przedsiębiorców w całej Polsce!