Biuro rachunkowe Chełm - księgowa Petra

Biuro Rachunkowe Chełm – księgowa

Chełm miasto, które leży w bliskiej odległości od granicy Białorusi oraz Ukrainy, stanowi atrakcyjny ośrodek komunikacji międzynarodowej. Ponadto należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a obecnie trwają prace nad budową Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej, które ma stanowić nowoczesny inkubator wspierający młode przedsiębiorstwa. To atrakcyjna oferta dla wielu firm, a takie firmy potrzebują wsparcia księgowego – dlatego poznaj Biuro Rachunkowe Chełm, profesjonalnego doradcę w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych dysponującego nowoczesną technologią.

Biuro Rachunkowe Chełm o firmie

Biuro Rachunkowe Petra, której jednym z filarów jest Biuro Rachunkowe Chełm od 11 lat świadczy usługi z zakresu księgowości tradycyjnej i online, kadr i płac oraz dysponuje nowoczesnym systemem IT dla firm Petra24. Innowacyjne podejście, chęć rozwoju i profesjonalna kadra sprawiły, że Petra jest jednym z liderów dostarczania usług księgowych i kadrowo-płacowych dla firm. Posiada biura w największych miastach w Polsce, zaufało jej już ponad 680 przedsiębiorców, którzy cenią sobie indywidualne podejście do ich firmy. Wchodząc we współpracę z tą księgową czują, że ich przedsiębiorstwo jest w danej chwili najważniejsze, a specjaliści dokonają wszelkich starań, aby dostosować plan księgowy pod potrzeby firmy. Wchodząc we współpracę z Księgowa Chełm masz pewność, że specjaliści rzetelnie podejdą do Twoich potrzeb i sugestii znajdując dogodne rozwiązania, które pozwolą Tobie stabilnie i bezpiecznie prowadzić firmę.

Księgowa Chełm oferta

Oferta Biura Rachunkowego Chełm dedykowana jest przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i wielkich firm – również tych o zasięgu międzynarodowym. Księgowa Chełm oferuje klientom również usługi w języku obcym, zarówno przez wielojęzycznych specjalistów, jak i dzięki systemowi IT obsługiwanym w wielu językach. Księgowa w Chełmie oferuje profesjonalne usługi z zakresu księgowości, jak: Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, fakturowanie, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej. Z usług Biura Rachunkowego Chełm, korzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący: działalność gospodarczą, spółki z o.o., spółki jawne, spółki komandytowe, spółki akcyjne, proste spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, spółki cywilne, spółki partnerskie. Oferta kierowana jest także do fundacji, stowarzyszeń, NGO oraz klubów sportowych.

Biuro Rachunkowe Chełm Kadry i Płace

Biuro Rachunkowe w Chełmie oferuje kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac dla swoich klientów. W cenie usług wykonywane są następujące działania: zakładanie i prowadzenie akt osobowych, przygotowanie dokumentów pracowniczych, sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS, rozliczanie podatku od osób fizycznych, generowanie paczek przelewów, tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych i wiele więcej.

Księgowa Chełm usługi dodatkowe

Biuro Rachunkowe Chełm oferuje swoim klientom szereg usług na życzenie, wśród nich jest m.in.:

  • świadczenie usług organizacyjno-prawnych związanych z założeniem firmy i wyboru sposobu jej opodatkowania,
  • wyprowadzanie zaległości księgowych powstałych przed współpracą z Biurem Rachunkowym Petra,
  • wspieranie klienta w wyborze zasad opodatkowania,
  • opracowanie indywidualnej polityki rachunkowości,
  • wspieranie klientów przy aktualizacji danych o przedsiębiorstwie w Sądzie Rejestrowym, Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Statystycznym,
  • przeprowadzanie wszelkich prac związanych z przejściem z KPIR na księgi handlowe,
  • przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby raportowania wyników w tym w języku angielskim,
  • reprezentowanie klientów przed US, ZUS nie związane z obsługiwaną działalnością oraz przed innymi instytucjami.

Nie jesteś z Chełma? Sprawdź biuro rachunkowe Lublin.

Biuro Rachunkowe Chełm oferuje księgowość online

Księgowa Chełm dysponuje profesjonalnym narzędziem do realizowania zadań związanych z księgowością online. System IT Petra24 umożliwia przedsiębiorcy dostęp do dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych przez 24/7. Program jest zaawansowany, a jednocześnie bardzo intuicyjny, po krótkim instruktażu klient potrafi sam obsługiwać system – w dowolnie wybranym przez siebie języku. Programiści dbają o aktualizowanie systemu na bieżąco, a poza standardowymi ustawieniami, klient może dostosować funkcje programu pod zindywidualizowane potrzeby firmy. Przedsiębiorców nie będących przekonanym do bezpieczeństwa dokumentów firmowych w chmurze, zapewniamy, że Petra24 to program o silnych zaporach bezpieczeństwa, kopie oraz serwery są w Data Center.

Biuro Rachunkowe Chełm to propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych otwierających swoją działalność, pracujący nad nią od jakiegoś czasu, jak i tych wielkich firm, które potrzebują fachowego wsparcia specjalistów. Już dziś skontaktuj się z Księgową w Chełmie i rozpocznij współpracę!