Biuro rachunkowe Biała Podlaska - księgowa Petra

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska – księgowa

Biała Podlaska, magnackie i królewskie miasto z bogatą historią. Obecnie stanowi miejsce pracy wielu przedsiębiorstw, znajduje się tutaj m.in. Bialska Strefa Aktywności Gospodarczej , a także Bialskopodlaska Izba Gospodarcza (BPIG).Przedsiębiorcy z Białej Podlaskiej, potrzebują wsparcia księgowej – firma nie może funkcjonować bez profesjonalnego wsparcia księgowej. Poznaj więc swojego potencjalnego doradcę, czyli Biuro Rachunkowe Biała Podlaska.

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska oferta dla firm

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska, to kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw. Prowadzi obsługę księgową, w tym: raportowanie zarządczerozliczenia podatkowe zgodnie z przepisami, ponadto reprezentuje klienta przed organami skarbowymi i ZUS. Dzięki programowi IT, umożliwia klientowi dostęp online do informacji o finansach jego firmy i innych obszarów zgodnie z realizowaną ofertą. Księgowa Biała Podlaska obsługuje:

 • spółki z o. o.
 • spółki komandytowe
 • spółki jawne
 • spółki cywilne
 • spółki akcyjne 
 • spółki nieruchomościowe
 • proste spółki akcyjne
 • spółki partnerskie
 • fundacje
 • stowarzyszenia
 • kluby sportowe
 • NGO
 • działalność gospodarczą osób fizycznych

Usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe Biała Podlaska to: księgowość, księgowość online, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B i wiele więcej. 

Kadry i Płace Biała Podlaska

Firmy zatrudniające pracowników potrzebują zarówno księgowej, jak i kadrowej. Księgowa Biała Podlaska oferuje obsługę kadrowo-płacową dla swoich klientów, ale także dla firm, które potrzebują outsourcingu kadrowo-płacowego. Jakie usługi oferowane są w zakresie kadr i płac?

 • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
 • Przygotowanie dokumentów pracowniczych.
 • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
 • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
 • Generowanie paczek przelewów.
 • Tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych i wiele więcej.

Przedsiębiorcy korzystający z oferty outsourcingu kadrowo-płacowego mają pełen dostęp do dokumentacji firmy i teczek pracowników, dzięki dostępowi do systemu IT Petra24, który udostępniany jest klientom biura.

Księgowość online i system IT Biała Podlaska

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska oferuje klientom dostęp do innowacyjnego, profesjonalnego, a jednocześnie intuicyjnego programu IT Petra24. Na systemie można pracować wg jego standardowych ustawień, ale także specjalnie zindywidualizowanych pod konkretne ustawienia, które pozwolą przedsiębiorcy w pełni realizować jego zadania w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Nowoczesna księgowość online jest bezpieczna, ponieważ kopie wirtualne zapisywane są w Data Center. Program Petra umożliwia takie działania, jak m.in..: dostęp do archiwum Twoich dokumentów: faktur, umów, projektów, a także możliwość wystawiana faktur. Ponadto system posiada szeroką możliwość rozwiązań dedykowanych i integracji B2B. Dzięki programowi IT, przedsiębiorca ma dostęp 24/7 do dokumentacji swojej firmy, dzięki czemu może pracować w każdym miejscu na ziemi w dowolnym czasie. Petra24 wyposażony jest w wielojęzyczny interfejs, dzięki czemu klient sam wybiera w jakim języku chciałby obsługiwać program. Wdrażaniem klienta do systemu, zajmują się specjaliści z Biura Rachunkowego Biała Podlaska, dokładnie i spokojnie wyjaśniają w jaki sposób funkcjonuje program i na czym polega jego obsługa. W przypadku pojawienia się w przyszłości pytań i wątpliwości dotyczących systemu, specjaliści pomogą rozwiązać problem.

Nie jesteś z Białej Podlaskiej? Sprawdź biuro rachunkowe Lublin.

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska – poznaj lidera nowoczesnej księgowości

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska należy do sieci Biura Rachunkowe Petra, które od 11 lat świadczy usługi z zakresu księgowościksięgowości online oraz kadr i płac ze wsparciem autorskiego programu IT Petra24. Zaufało im już prawie 700 przedsiębiorców z całej Polski. Co stanowi najsilniejsze atuty Księgowej Biała Podlaska?

 • Indywidualne podejście – profesjonaliści z Biura Rachunkowego Biała Podlaska to specjaliści od księgowości, rachunkowości, kadr i płac oraz IT. Proponują przedsiębiorcy ofertę dostosowaną do potrzeb jego przedsiębiorstwa. Indywidualne podejście wynika z przekonania, że każda firma jest inna, a zatem każda ma różne potrzeby i zasoby. Wycena usług księgowych również jest dopasowana do możliwości firmy.
 • Profesjonalna kadra – zespół Księgowa Biała Podlaska, stanowią wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy. Wspomagani są przez biegłych księgowych, doradców podatkowych oraz kancelarię radców prawnych.
 • Innowacyjność – Biuro Rachunkowe Petra od 11 lat dostarcza nowoczesne usługi księgowe dla firm. To ważne, ponieważ Księgowa Petra dobrze wie, że w nowoczesnym świecie należy dostosowywać się do zmian, a nawet samemu je kreować – tak jak sami to zrobili i stali się liderami nowoczesnych technologii księgowych dla firm.

Już dziś skonsultuj się z doradcą z Biura Rachunkowego Biała Podlaska i rozpocznij współpracę ze swoją nową i nowoczesną księgową.